Konečně známe moderátory!

Po skončení castingů jsme stále ještě nevěděli kdo bude celou show – Česko Slovensko má Talent moderovat. Teď už jsou moderátoři potvrzení a jsou to za slovenskou stranu Martin Pyco Rausch a za českou Jakub Prachař ze skupiny Nightwork. Pro mě jsou to jména poměrně překvapivá. Jaký na to máte názor Vy?

Rozhovor:

Jakube, nabídku moderovat pořad Česko Slovensko má talent jste přijal okamžitě, nebo jste ji zvažoval?

Hodně jsem o ní přemýšlel a zvažoval, jestli bude možné skloubit moderování soutěže s divadlem a koncerty naší kapely NightWork. Ze začátku jsem si vůbec neuměl představit, že se to povede dát časově dohromady. Ale nakonec se to podařilo, protože mi spousta lidí vyšla vstříc, a za to jim moc děkuju, díky nim jsem mohl souhlasit.

Co vás na moderování této soutěže nejvíc láká?

Asi ten adrenalin, který s sebou moderování tak velkého projektu přináší. Jsem dost bojavej, co se týče podobných záležitostí, ale je to takovej dobrej strach, vnitřní chvění, které člověka nutí pořádně makat a vybudí ten adrenalin. Vždycky jsem si říkal, že se jednou pustím do něčeho, z čeho mám trochu strach. Třeba mi to proti němu pomůže a třeba mě to někam posune. A nebo taky ne.

Bojavej znamená, že máte strach z přímých přenosů?

Ne přímo z přímých přenosů, ale obecně z tak velkých projektů. Už jsem sice moderoval nějaké pořady, ale ne takového rozsahu. Je to zkrátka výzva.

Na co jste nejvíc zvědavý, na co se v soutěži těšíte?

Mě baví lidi, kteří něco umí, a těší mě, když jsem takovými lidmi obklopený. Snažím se s nimi spolupracovat v divadle i jinde. Takže jsem zvědavý, kdo vyjde z castingu, a těším se na to, že se objeví někdo, kdo mě uchvátí.

Vaším parťákem bude slovenský moderátor Martin Pyco Rausch. Potkáváte se poprvé?

Zatím se teprve poznáváme, na pražském castingu, kde jsme už dělali rozhovory s některými soutěžícími, jsme se viděli teprve podruhé v životě, takže jsme nebyli nijak sehraní. Ale řekli jsme si, že se toho nelekneme, že se to časem usadí a bude to v pohodě.

Celý rozhovor si můžete přečíst na oficiálních stránkách zde.

6 komentářů: “Konečně známe moderátory!”

  1. Zdeněk Altmann napsal:

    Velice nás ruší nevtipne komentáře dvou pánu v zákulisí.Např.jsme neslyšeli zpívat postupujicího kytarystu.Ale jen nevkusné a nepříjemné hovorové rušení.Těch příkladů by bylo více.Píši v množném čísle,protože nás bylo několik párů různého věku, ale jinak je soutěž velmi zábavná.

  2. Anet napsal:

    Naprosto souhlasím s p.Zdenkem,protože mě to taky strašně štve jak furt PRACHAŘ mele…slyšela bych ráda soutěžící a né nějákého blba co furt mele blbosti.Děkuji

  3. jana napsal:

    Nahodou !! Oba jsou super ,a ze maji zdravy smysl pro humor to je snad v pohode ,protoze pri prehlidce nekterych odvaznych vypatlanych kretenu ,kteri si mysli ,ze maji talent,je fajn ze jim jeste nejaky ten smyslik zbyl.Tak jim dejte pokoj.Spis me dojima slepota a hluchota a !! DRZOST nekterych vystupujicich .

Napsat komentář