Poslední díl

ČeskoSlovensko má Talent POSLEDNÍ DÍL

Na této stránce najdete pravidelně poslední díl, co se vysílal v televizi. Můžete si ho pustit online, včetně rohodnutí.

ČeskoSlovensko má Talent 3.SEMIFINÁLE

Rozhodnutí – ČeskoSlovensko má Talent 3.SEMIFINÁLE

18 komentářů: “Poslední díl”

 1. barbora slaba napsal:

  moc se mi to libi je to lepsi nez TALENTMANIA

 2. Janina napsal:

  Naprosto souhlasím. Na Novu jsem občas koukla, ale prima se ukázala ve velkém. Výborně a to fakt výborná volba poroty. Bílou nemusím, ale začla jsem jí mít ráda, Kraus je prostě jednička, ten je bez komentáře, úžasný komentáře a slovák?? Moc pohledný to pán=o). Vybralo se dobře, ale tam zůstává…………………

 3. Vilém Vránek napsal:

  Komentář pro pana režiséra (k pořadum vysílaným 18. a 25.září 2011) :
  Vážený pane režisére, zajímalo by mne, jestli se také podíváte na pořad, který je pod Vaším vedením natočen Moc o tom pochybuji, protože jinak byste nedopustil, aby fenomenální show byla doslova zprzněna stupidními vstupy obou moderátorů, zejména Prachaře. Nevím, proč se mám dívat na šišatou hlavu a připitomělé blábolení tohoto rádoby moderátora, navíc ve chvíli, kdy na jevišti probíhá nějaký výstup. Kdyby alespoň moderování obou bylo trochu vtipné, ale takovou ubohost už jsem dlouho nezažil. Co taklhle vzít si příklad i z toho Leoše Mareše, o Šípovi a Ebenovi nemluvě.
  A na závěr to nejpodstatnější : to není názor jen můj, sdílejí ho ispousty mých přátel a známých, kteří na jinak vynikající pořad mají stejný náhled.
  Přeji mnoho úspěchu, zejména s přiškrcením těch dvou kreatur.

 4. Věra Kubečková napsal:

  S panem Vilémem souhlasím.

 5. Nic ve zlém, ale moderátor Prachař se chová jako dement (viz napodobování Hitlera). A i Vy, Jaro Sláviku, příjměte kritiku. Při vystoupení hudebního skladatele, který zhudebnil novinový článek se mi od Vás nelíbilo, jak jste jej setřel, že to má předem nacvičené. “ Nemusí tomu tak být, protože píšu básně a k nim se mi zároveň nabízí i hudba, jenom nemám na to, abych se s těmito vytasila na veřejnost. Někteří lidé to tak prostě mají a ti co by chtěli to tak mít a říkají si hudebníci jenom mohou závidět. Jinak nic proti Vám, jako porodce (kromě tohoto jediného případu), jste výborný a ve skrytu duše bych si i přála, kdyby jste se mohl tvrdě opřít o do moji tvorby. „To by se dostaly na světlo boží písničky.“

 6. Petra napsal:

  Jako vazne nejakej Bertik a Huebert jo a Patrik nikoliv? Nelze! Nechapu, ze tohle „hustej“ Slavik dovolil… Dobry zas.

 7. marie napsal:

  Musím napsat jak je Lucie Bílá jako porotkyně úžasná,umí vyhodit s velkou noblesou,ráda se koukám a mám ji čím dál víc ráda,tak dále přeji šťastnou ruku.

 8. Petunie napsal:

  pořad hrozně ráda sleduju ale v poslední době mě víc a víc zklamává v šoku jsem z postupu imbecilního Bertika- pardon na pobavení ale do semifinale! to samé klácející se starý pán !!! touhle volbou mi porota dostala a pořad u me tim hrozne klesl, a ještě musím zmínit toho ..byla bych hrozne sprostá Dědu přitroblyho – věčnyho stěžovatele ! proboha oni ho chtěli taky poslat dááál probuh ještě že tou hubou pořád mlel:) to už by byl vrchol!

 9. maxim1212 napsal:

  pořad je to docela zábavný až na jeden nedostatek, to vyjekování paní zaňátové – roooomky co si říká, lucie bílá , je opravdu otřesné a nechutné a svým jekotem narušuje mnohdy i krásný projev souěžícich a tím je degraduje na nicotu.. prosím to by tam být nemělo.. hezký den všem

 10. iveta napsal:

  pořad je dobrý,ale moderátoři trapní a měl by je vystřídat někdo schopnější a inteligentnější

 11. Soníí :) napsal:

  Kdo postoupil ? :DD

 12. Kristýna napsal:

  Mám radost,že nejsme jediní,kdo si myslel,že moderování tohoto pořadu,ale i jiných v podání těchto dvou pánů,hlavně pana Prachaře je velký neomluvitelný průser.Místo vtipného komentování,dochází k trapným scénám.A raději neustále přepínáme a nebo se nekoukáme vůbec.Když jsem viděla,ty dva opět na scéně moderátorů,pořad mne přestal zajímat.Naprosto souhlasím s panem Vilémem,který toto píše,přede mnou.Navíc opravdu nechápu režiséra,který nechá tyhle dva vyloženě trapit, a dává je do záběru,když je na scéně učinkující.Myslím,že sledovanost jakéhokoliv pořadu je prioritou.Jen škoda,že si pan režisér tyhle připomínky asi nikdy nepřečte a my se můžeme dočkat této trapné dvojice moderátorů i v příštím roce.

 13. M. Hubatý napsal:

  Osobně mně a nejen mně připadalo mi chování obou moderátorů dosti nejapné. Zajímalo mně jak vystupují soutežící a ne aby do toho křepčili svými hlasy mnohdy až nechutně, oba moderátoři. Mysleli si že jsou vtipní, a zatím byli neskonale trapní. Dále mně případalo za pořadatele souteže dosti trapné to, že když tam gott s L. Bílou odzpívali ten duet, nenapadlo nikoho, aby jim aspoň předal kytku. To se myslím, ba jsem přesvědčen, že to k tomuto bontónu zcela určtě patří. Myslím si, že pořadatelé šetří tam, kde by neměli. Nebo že by to někoho nenapadlo? I to je možné.

 14. Roman napsal:

  Velice mě mrzí,že do soutěže československo jsou puštěny i lidé ,kteří nemají trvalé bydliště v československu.Ty vyhrané peníze ve finále by měli zůstat v těchto zemí.Nyí peníze budou putovat na východ.Tam je také potřebují,ale pak by to měla být evropská šou.
  Jojo by je užili více a vložit je do svého umu.Lidé co posílají hlasy účastníku Kyrgyzstánu si to asi neuvědomili.jeho šou ale byla velice pěkná,to ano.Roman

 15. ČeskoSlovensko má talent 2012 už dávno začala a tento web je nějaký mrtvý :) Chtělo by to aktualizaci o této skvělé reality show :)

 16. Fifi napsal:

  Koukněte na tohle, je to pecka:) Podle mě vítězové ČeskoSlovensko má talent: http://www.ceskoslovenskytalent.cz/jumbochicks-ceskoslovensko-ma-talent-2012/

 17. Sarinka napsal:

  Vilém Vránek – nechci nikomu brat nazor.at uz je prachar jakej chce,urcite bych chtela videt tebe 😉 urcite nejsi lepsi nez on,a mozna ze ani trochu dobrej v moderovaní.tk nechpu o mas za problem.a kdyz se ti to nelíbí tk na to nekoukej ne? logický myslení b neskodilo,kdyz uz delas jk moc si chytrej a vzdelanej

 18. Agáta napsal:

  chtěla bych se zůčastnit česko slovensko má talent….
  jestli by to šlo tak zavolejte p proto.
  na číslo:792 202 423. dekuju

Napsat komentář