Základní info o show

Česko Slovensko má Talent je verze anglické „Got Talent“, což je nejúspěšnější, nejzábavnější a nejsledovanější talentová show na světě. V této soutěži uvidíte velmi různorodou škálu talentů. Od zpěváků až třeba po břichomluvce, kaskadéry, krotitele zvěře, apod.

Anglické „Britain’s Got Talent“ bylo vysíláno poprvé na jaře roku 2007. Způsobilo to obrovský zájem široké veřejnosti a během několika měsíců bylo vysílání rozšířeno mezi dalších 27 zemí na všech světových kontinentech. Finále anglické verze „Got Talent“ 2009 sledovalo 18,3 miliónů diváků a navíc byl „Got Talent“ v roce 2010 na festivalu Broadcast Awards 2010 vyhlášen jako Nejlepší zábavný pořad roku.

Velkou výhodou této soutěže je, že se jí může zúčastnit téměř každý. Nezáleží na věku ani typu talentu. Takže se zúčastnit mohou děti, teenageři, dospělý i důchodci. Už záleží na porotě a publiku, jak je Váš talent zajímavý.

Vyhrát tuto soutěž ale není vůbec jednoduché. Show trvá několik měsíců a nejdříve se musíte prokousat přes řadu castingů a semifinálových kol než se vůbec dostanete do finále. Zároveň v poslední řásti soutěže přijde na řadu i SMS hlasování diváků.

Talenty vybírá trojčlenná porota a show Vás provázejí 2 moderátoři.

2 komentáře: “Základní info o show”

  1. Kačka napsal:

    kdy se začne vysílat ?

  2. Rumor napsal:

    The honesty of your posting shines thorugh

Napsat komentář