5. díl – Divadlo 26.9.2010

Proběhla další epizoda talentové show plné velkých ambicí a tentokrát méně amatérismu a propadáků. Show s názvem Velký Třesk.
Koncepce pořadu obsahující akrobatická vystoupení, famózní výkony fakýrů, hadí ženy, siláka nafukujícího lahev skoro k roztržení vlastních plic. Děsivé i úžasné, vyčerpávající i inspirující. V protikladu a tentokrát v menším zastoupení, jevištní výkony na hony vzdálené k výjimečnosti a úžasu, byly některé taneční a pěvecké výkony.

Ale čekání na talent nebylo marné. Malý „Jakson“ z dětského domova předvedl úctyhodný výkon, který se jentak neuvidí. Podporuje ho celý dětský domov a jeho vedení. Ředitel dětského domova mu umožnil navštěvovat dva taneční kroužky.

Vysoce efektivní a náročné gymnasticko-akrobatické vystoupení předvedla skupina Chebejet, ale bohužel i  kompromitující. Jejich sestava je srovnávána s vystoupením gymnastické skupiny Spelbound z Británie.
Podle zahraničních fanoušků zkopírovali 2/3 sestavy britských Spelbound. Pokud by to tak bylo, je nutné šmahem znegovat jejich špičkové výkony, riskantní a precizně provedené prvky, ke kterým se museli dopracovat letitou prací a usilovnou pílí?

Porota jako vždy měla nelehký úkol a rozhodovala o tom, koho pošle do semifinálových kol. A tady budete již rozhodovat Vy, diváci.

5. díl Česko Slovensko má Talent 26.9.2010 ONLINE

Autor: Jiřina Nováková

4 komentáře: “5. díl – Divadlo 26.9.2010”

 1. nikolka napsal:

  je to super bomba sssuuuuppppeeeerrrr…..

 2. Iveta napsal:

  Zdravím, dnes nás velice zklamalo, že porota neposlala dál Františka Šimčíka, který si to určitě zasloužil. Někdy se snům a štěstí musí pomoci a František toho štěstíčka asi moc nepoznal. Škoda, ale dnes porodci předvedli, že jim je to úplně jedno. Tímto rozhodnutím Váš pořad ztratil nás diváky. S pozdravem IM

 3. Míša napsal:

  Hodně mě zklamala porota ,že neposlala Františka Šimíka dál. Už ani nemám chuť se na tento pořad dívat a to jsem Primě hodně fandila. Míša

 4. miruna napsal:

  soutěž je super a jěště lepší by bylo,kdyby Prima vymyslela nějakou soutěž jen tanční je škoda,že tolika tanečníků co tam ted je nepostoupí jinak bomba

Napsat komentář